• Slávnostné ukončenie školského roka 2021/2022

• Slávnostná rozlúčka  so školským rokom a najstaršími žiakmi našej školy. Prajeme všetkých veľa oddychu a príjemné prežitie prázdnin.Nech sú vaše prázdniny plné slnečných dní a po skončení ktorých si poviete: "Stálo to za to, ale rád sa vraciam do školy ku kamarátom, spolužiakom a školským povinnostiam."

• Rozlúčka so štvrtákmi

• Už nie sme malí prváci, stali sa z nás veľkí najstarší štvrtáci. No škoda v novom školskom roku budeme opäť najmladší a najmensší piataci. Veľa úspechov a pevné vykročenie do piatej triedy.

• Šetríme prírodu, zbierame baterky

•

Tento školský rok sme sa zapojili aj do zberu starých, použitých bateriek. Počas roka sme vyzbierali 200 kg bateriek. Najlepších zberačov z každej triedy sme vyhodnotili knižnou odmenou. Ostatní zberači boli odmenení vecnou cenou a sladkou odmenou.

• Didaktické hry

• Zamerané na rozvoj dopravnej, environmentálnej, zdravotnej výchovy a prevencie pred letnými nástrahami a rizikami počas letných prázdnin.

• Majster školy

•

Aj tento rok si žiaci medzi sebou zmerali svoje športové zdatnosti a zručnosti v 5 disciplínach: beh na 40m, vytrvalostný beh, hod do diaľky, šplh na tyči a skok do diaľky. Z každej disciplíny boli vyhodnotení 3 najlepší žiaci, osobitne dievčatá a chlapci. Po sčítaní bodov výhercov sa majsterkou školy v šk. roku 2021/2022 stala Dominika Maceková (3.trieda).