• Didaktické hry spojené s koncertom „ Prvá pomoc“

• Dňa 8.9.2023 sme sa učili netradičným spôsobom v prírode. Spoznávali sme rastliny, huby a zvieratá na jeseň. Naša cesta smerovala na Tavačov laz. Smerom naspäť do školy sme sa zastavili v Zelenej škole, kde nás čakal výchovný koncert s názvom Prvá pomoc. Na koncerte sa žiaci zabavili, ale aj naučili nové veci ohľadom volania a podávania prvej pomoci, o ktorej im prišla porozprávať priamo pani záchranárka.

• Vitaj, nový školský rok 2023/2024

• Po krásnych a slnečných prázdninách sme sa opäť všetci stretli na slávnostnom otvorení školského roka 2023/2024. Pani riaditeľka Mgr. Jana Kmeťová privítala najmladších prváčikov, žiakov 2., 3., 4. ročníka a zapriala im veľa úspechov, chuti do učenia  pri získavaní nových vedomostí.

Všetkým žiakom, pedagógom prajeme úspešný a pokojný školský rok 2023/2024!