• Wocabee

• Žiaci z 3. triedy sa zapojili do jazykovej sútaže Wocabee a v okresnom kole 1.skupina ANJ vyhrali 1.miesto.

• Elektronická ospravedlnenka

• V aplikácii Edupage je možné zadávať elektronickú ospravedlnenku neprítomnosti žiaka na vyučovaní. Cez rodičovské konto možno postupovať podľa nasledovného návodu:
            Ako zadať elektronickú ospravedlnenku?

Upozorňujeme, že cez aplikáciu Edupage nie je možné odhlasovanie dieťaťa zo stravy, nakoľko jedáleň používa iný systém evidencie. V prípade neprítomnosti dieťaťa v škole je povinnosťou zákonného zástupcu odhlásiť dieťa zo stravy deň vopred do 14,00 hod. telefonicky na t.č. 041/5692167.

• Týždeň boja proti drogám - Hovorme o drogách na školách

• „Najskôr počúvajte - počúvanie detí a mládeže je prvým krokom, ktorý im pomôže dosiahnuť zdravie a bezpečnosť“.

Rôznymi aktivitami sme sa snažili žiakom priblížiť riziká, ktoré so sebou užívanie legálnych a nelegálnych drog prináša a aký majú vplyv na ich zdravie. Dôležitá je prevencia, aby deti boli pripravené čeliť najrôznejším nástrahám v živote.

• Trieda číta triede

• Ako sa dajú spestriť hodiny čítania

Druháci sa rozhodli čítať pre prvákov kratučké rozprávky. Rozprávky na celý týždeň Budíček, Mrkvička, Maškrtník, Špinka, Pieseň, Bodky a Tajomstvo žiakov potešili a zabavili.  Tretiaci prečítali druhákom príbeh o Dube, dozvedeli sa, prečo listy opadávajú každý rok. Štvrtáci čítali tretiakom báseň o žabiatku a zavítali aj do MŠ, kde prečítali predškolákom rozprávku „ Ako išlo vajíčko na vandrovku“.  Čítanie si spestrili zaujímavými a tvorivými aktivitami.