• Včielkovanie

• Tento rok k nám zavítala včelárka Lenka – Lienočka, ktorá žiakom pútavou formou porozprávala o včelárstve a živote včiel. Žiaci si mohli preskúmať rám s plástom, ochutnať med, spoznať pracovné nástroje včelára, vyskúšať ochranný odev a vytvoriť z voskového plátu sviečku. Včielkovanie s Lenkou – Lienočkou sa žiakom veľmi páčilo.

• Riaditeľské voľno

• Riaditeľka ZŠ s MŠ, Krasňany 19 oznamuje udelenie riaditeľského voľna pre základnú školu, materskú školu a školskú jedáleň vo štvrtok 6. júna 2024 z dôvodu ohláseného prerušenia dodávky elektrickej energie. Prevádzka materskej školy, školskej jedálne a vyučovania v základnej škole sa obnovuje hneď nasledovný deň - v piatok 7. júna 2024.

• Deň matiek

• Kytička prekrásných básní, piesní, tancov a hier na hudobných nástrojoch bola venovaná mamám, starým mamám. Naši žiaci sa im poďakovali za ich lásku, obetavosť a veľkú starostlivosť. Obdarovali ich vlastnými malými darčekmi. Každú mamu určite potešil i hrebíček venovaný od pani starostky.