• Pekné prázdniny !

Želáme všetkým žiakom
            krásne prežitie letných prázdnin,
            veľa slnečných lúčov,
            príjemné strávené chvíle s rodinou, kamarátmi.

Riaditeľstvo školy

• Slávnostné ukončenie školského roka 2022/2023

Veľa sme sa naučili,
            stojíme tu v tejto chvíli,
            plní lásky, plní vďaky

ako rozkvitnuté maky,
            aby sme vám povedali,
            ako sme vás radi mali.

Zato všetko, čo už vieme,
            s láskou vám dnes ďakujeme.
            Za tú lásku všetkých detí,
            nech vám vravia naše kvety.

V piatok, 30. júna sme spoločne ukončili školský rok 2022/2023. Po príhovore pani riaditeľky a pani starostky sa štvrtáci poslednýkrát rozlúčili s mladšími spolužiakmi. Triedni učitelia ocenili úspešných žiakov. Všetkým žiakom želáme krásne prázdniny a v septembri sa na nich opäť tešíme.

• Rozlúčka štvrtákov

• Čas sa zastaviť nedá, a tak roky plynú. Každý školský rok žiaci prichádzajú a odchádzajú. Aj tento rok sa s nami rozlúčili žiaci, ktorí navštevovali našu školu počas štyroch rokov 2019 – 2023.  S piesňami, básňami, poďakovaním a malými pozornosťami vyjadrili svoju vďačnosť. Nám neostáva nič iné ako im zaželať všetko dobré do nového začiatku a nech na našu školu s láskou spomínajú.

• Zber papiera a bateriek – vyhodnotenie

• V zbere papiera boli vyhodnotení žiaci podľa tried a absolútnym víťazom sa stal Pavol Vrábel(320kg).

V zbere bateriek sme vyhodnotili troch najlepších zberačov z celej školy nasledovne:

1.miesto KATARÍNA  BELOVÁ (265kg)
            2.miesto FILIP  HURTOŠ (44kg)
            3.miesto EMA  TRNKOVÁ (28kg)

Aj takto sa snažíme chrániť prírodu!

• Bábkové divadlo v Žiline

• Dňa 29.6.2023 sme navštívili bábkové divadlo v Žiline s rozprávkou Zvedavý sloník, ktorý žiakov zaviedol do ďalekej africkej krajiny.