• Záhrada, ktorá učí

Začíname realizovať projekt "Záhrada, ktorá účí". Počas troch mesiacov, za pomoci rodičov, sponzorov a priateľov školy by sa mal náš školský pozemok premeniť na centrum oddychu, zábavy a vzdelávania. Zrealizovaním nových záujímavých záhradných prvkov sa stane vyučovanie zážitkom nielen pre žiakov, ale aj pre pani učiteľky. Veľa síl a elánu želá Kolégium Zelenej školy.

• Dňa 8.4.2016 sme zahájili prvé realizačné práce v školskom areáli - "Jarný kruh", "Ovocný sad", orezávanie ihličnanov, chodník a skalka, osadenie nového kompostoviska, sadenie stromov a kríkov.

• Dňa 22.4.2016 sme pokračovali v realizácii projektu "Záhrada, ktorá učí" - výsadba krušpanu, sadenie kvetov, úprava skalky, pocitový chodník. Ďakujeme všetkým rodičom a zamestnancom obecného úradu, ktorí prišli pomôcť.

• Dňa 20.5.2016 výsadba kvetov v "Jarnom kruhu".​​​​​​​​​​​​

• V dňoch 20.-22.6.2016 sa konali posledné úpravy v našej Záhrade. Dokončili sme pocitový chodník, skalku, a Človeče nehnevaj sa.

• Dňa 23.6.2016 sa uskutočnilo slávnostné otvorenie "Záhrady, ktorá učí".

• Od marca 2017 sme sa opäť pustili do záhradných prác. Zveľadili sme oddychovú zónu, ovocný sad, pieskovisko, slnečnicový záhon, pohyblivý chodník a úplne zrealizovali artušov kruh – ohnisko. Pri práci nám pomáhali rodičia žiakov, ale aj samotní žiaci. Ďakujeme!